3 tipy na originálne prvky do príbytku od dizajnérov

Či už bývate v dome alebo byte, určite túžite urobiť váš príbitok niečím jedinečný, originálny. Originalita prvkov vo vašom domove sa dá krásne doladiť. Nezáleží pritom, či ste dali prednosť modernému bývaniu s nadčasovými kúskami alebo ste sa zamrali skôr na retro, vintage štýl. Ak sa striktne držíte jedného alebo druhého, už to samé napovedá o tom, že originálne prvky vám nie sú cudzie a preto je tento článok pre vás ako stvorený

3 tipy na originálne prvky do príbytku od interiérových dizajnérov
3 tipy na originálne prvky do príbytku od dizajnérov (Foto: unsplash.com)

Opýtali sme sa trojice svetovo známych interiérových dizajnérov na tipy na jednoduché, no originálne spôsoby, ako dostať kúsok jedinečnosti do svojho príbytku. Inšpirujte sa spolu s nami, ako nechať svoj domov rozprávať príbeh a zároveň získať originálny a unikátny prvok, ktorý bude dominovať nad ostatnými štýlmi v bývaní.

„Dodať spálni luxusný vzhľad nebolo nikdy ľahšie. Stačí vám prikrývka vyčnievajúca z radu textúr, aké prevládajú v spálni. Všetko je usporiadané úhľadne a harmonicky? Vlnená deka pieskového vzoru so siluetou piesočnej cesty dodá spálni čaro.“ Pokračuje Erin Gates.

„Každý rok si zaobstarajte dva cenné a nadčasové predmety, ktoré sa hodia ku vašej domácnosti. Po desiatich rokoch budete mať zbierku dvadsiatich nadčasových vecí, ktoré vám pripomenú staré časy a oživia interiér.“ Posmeľuje Trip Haensch.

Sviečky, taniere, vázy alebo kvety dekorujte v trojiciach. Jedno z efektívnych pravidiel Kazuka Hoshino, majiteľa interiérového štúdia. Zútulnite si svoje dekorácie ako sú sviečky, vázy, kvety a taniere rovnako alebo sa skúste zamyslieť, čo ďalšie by sa dalo dotvoriť v trojiciach, ktoré nám prezentuje majiteľ interiérového štúdia Kazuka Hoshino.