6 inšpirácii, ako dodať domovu vlastný rukopis

To, čo majú vaši susedia v dome, nemusíte mať za každú cenu aj vy. Vystúpte z davu a svojmu domovu doprajte vlastný rukopis. Čo tak skúsiť byť originálny? Máme hneď niekoľko tipov, ktoré vás môžu inšpirovať, ako na to. Začať môžete v obývačke, pokračovať v kuchyni a postupne prejsť detskú izbu, spálňu, chodbu, kúpeľňu a celú domácnosť. Opýtali sme sa na tipy aj od Rona Wendta.

6 inšpirácii, ako dodať domovu vlastný rukopis
6 inšpirácii, ako dodať domovu vlastný rukopis (Foto: unsplash.com)

Originálne prestieranie si žiada kreatívny prístup Rona Wendta. Najskôr na stôl položí ľanový obrus, podľa farieb obrusu doplní živé kvety vo váze a okolo toho voňavú vykrajovanú sviečku. Namiesto porcelánovej sady vytvorte ladiacu kombináciu rôznych typov príborv a tanierov, ktorých výrobný materiál sa stane súladom na prvý pohľad medzi sebou neskombinovateľných predmetov.

Čalúnená sedačka v neutrálnej farbe znesie všetky možné kombinácie vankúšov a ozdobných prikrývok. Tak ako vymeníte zimné oblečenie za jarné, dekorujte a striedajte ozdobné vankúše podľa ročných období. Pre neopakovateľný štýl izby zvoľte zaujímavý luster alebo výrazný prvok na stene. Aj vďaka takýmto detailom môže miestnosť a váš domov získať vlastný originálny štýl.